Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Rozdanie nagród za udział uczniów w rozgrywkach e-sportowych Predator Games 2023

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych rozgrywkach e – sportowych Predator Games sezon 1. Jest to największe wydarzenie gamingowe w Polsce zorganizowane przez Acer Polska, w którym rywalizowały 1024 szkoły. Nasza przygoda z Predator Games była nie tylko emocjonująca, ale również inspirująca. Pozwoliła nam sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha rywalizacji. Mogliśmy spotkać wielu utalentowanych graczy z innych szkół i zyskać nowe doświadczenia. To wydarzenie utwierdziło nas w przekonaniu, że gaming może być nie tylko formą rozrywki, ale również źródłem pasji i możliwości rozwoju.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o nagrodach! Wszyscy uczestnicy, którzy przystąpili do rozgrywek otrzymali firmowe plecaki z logiem Predator – czyli gamingowego oddziału Acer Polska. To fantastyczna pamiątka, która będzie przypominała nam o osiągnięciach i trudach, jakie pokonaliśmy podczas rozgrywek.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich wysiłek, pracę zespołową i determinację.