XLVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej znów na podium Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
W miniony piątek (tj. 12 kwietnia) w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się XLVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Wyniki naszych uczniów sprawiają, że jesteśmy z nich bardzo dumni.
W bloku Produkcja Zwierzęca- opiekun Natalia Karpińska:
Uczennica 4 klasy technikum weterynaryjnego – Patrycja Przyborowska zajęła 1 miejsce
Uczennica 3 klasy technikum weterynaryjnego – Katarzyna Kowalska zajęła 3 miejsce
Gratulacje i do zobaczenia na stopniu Centralnym OWiUR, który odbędzie się w Szczecinie!
W bloku Agrobiznes – opiekun Teresa Piotrowicz:
Uczennica 5 klasy technikum ekonomicznego – Klaudia Włodarska zajęła 4 miejsce
Uczeń 2 klasy technikum ekonomicznego – Mikołaj Klimkowski zajął 5 miejsce
Gratulacje!
Gratulujemy także pozostałym uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w innych blokach:
Blok Produkcja Roślinna – opiekun Bartłomiej Sikorski:
Kacper Kwiatkowski – uczeń 4 klasy technikum rolni niczego
Jakub Zawadzki – uczeń 4 klasy technikum rolniczego
Blok Mechanizacja – opiekun Bartłomiej Sikorski:
Radosław Grzela – uczeń 2 klasy technikum rolniczego
Blok Weterynaria – opiekun Paulina Chechłowska:
Aleksandra Pieczkowska – uczennica 5 klasy technikum weterynaryjnego
Wysokie wyniki naszych uczniów spowodowały , że jako szkoła zajęła 3 miejsce w zestawieniu 30 szkół
Wysoki wyniki naszych uczniów uklasyfikowały ZS w Zielonej na 3 miejscu miejscu rankingu wśród 30 szkół biorących udział w Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.